Wnękofoty
tło

Zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane sesjami biznesowymi. Moje dotychczasowe prace w tym temacie można znaleźć w galerii portrety.

W trakcie sesji mogę zapewnić zespół kreatywny złożóny przykładowo ze stylistki ubrań, stylistki włosów i makijażystki, zależnie od Państwa zapotrzebowania, który zapewni, że w efekcie końcowym będą Państwo prezentować się możliwie najlepiej.

Zdjęcia z szarym, białym, czy, innym kolorowym tłem mogę wykonać na miejscu w Państwa siedzibie, w dowolnym pomieszczeniu o minimalnych wymiarach 3x4m, z wykorzystaniem mojego mobilnego zestawu studyjnego. Alternatywnie zdjęcia można wykonać w wynajętym profesjonalnym studiu.

Drugą opcją są zdjęcia w plenerze, przykładowo przed siedzibą, bądź Pańśtwa pomieszczeniach. Jeśli są Pańśtwo zainteresowani proszę o kontakt a ustalimy szczegóły tak, by efekt końcowy jak najbardziej Państwa zadowolił.

Dodatkową istnieje również możliwość wykonania zdjęć kompozytowych, gdzie dla oszczędności czasu Państwa zdjęcia zostaną wykonane w warunkach studyjnych, a następnie tło zostanie podmienione przeze mnie na inne, wykonane w innym terminie, uniezależniając Państwa choćby od pogody w przypadku zapotrzebowania zdjęcia w plenerze.