Wnękofoty
tło

Modelki i modeli zapraszam do skorzystania z moich usług w zakresie niezbędnym w ich pracy. Jeśli potrzebujesz polaroidów, czy prezentacji wideo, bądź jesteś zainteresowana sesją testową - zapraszam! Przykładowe moje dotychczasowe prace można obejrzeć w galerii testy

W trakcie sesji testowych zapewniam oczywiście możliwość skorzystania z usług wizażystki, stylistki, czy fryzjerki, sesje mogą odbyć się w wynajętym studiu, bądź w moim prywatnym mini studiu.

Jeśli natomiast jesteś początkującą modelką, która dopiero chciałaby zacząć karierę i szukasz agencji - również zapraszam do kontaktu. Współpracuję z agencjami modelek zapewniającymi im jak najlepsze warunki i możliwość międzynarodowej kariery. Chętnie wstępnie ocenię szanse, doradzę nad czym poporacować, przygotuję materiały niezbędne dla agencji i, jeśli masz potencjał na rozwój - przekażę je dalej bezpośrednio do agencji. Jeśli nie jesteś z Krakowa i okolic również nie stanowi to przeszkody i mogę pomóc "zdalnie". Po szczegóły zapraszam tutaj.