Wnękofoty
bcg

Zapraszam osoby zainteresowane reportażami wszelkiego rodzaju - eventy, imprezy rodzinne, śluby i wesela, imprezy firmowe, kluby, wydarzenia kulturalne, sportowe i inne. Przykładowe moje fotografie reportazowe można znaleźc w galerii reportaż.

Osobiście szczególnym zainteresowaniem darzę  fotografię pokazów mody i w tym temacie szczególnie się polecam. Jestem mobilny i w razie potrzeby mogę dojechać w dowolne miejsce.

W razie potrzeby na zlecenie mogę zabrać asystenta, który oprócz pomocy mi może również fotografować wydarzenie i wzajemnie ze mną się uzupełniać, w sytuacjach gdy nie jestem w stanie być jednocześnie w dóch miejscach na raz. Dzięki temu jestem w stanie przedstawić Państwa wydarzenie dosłownie z każdej strony i żaden ważny szczegół nie umknie naszym obiektywom. W szczególnych przypadkach, w przypadku zdjęć wymagających specjalnego sprzętu, jak np zdjęcia grupowe w plenerze, które zawsze doświetlam lampami dla lepszego efektu, asystent jest niezbędny do obsługi sprzętu i pomocy w wykonaniu przeze mnie zadania.

W przypadku zainteresowania - zapraszam do kontaktu i ustalimy szczegóły.