Wnękofoty
tło

Sesje zdjęciowe, przede wszystkim fashion i beauty, były od samego początku moim głównym zainteresowaniem i tematem, w którym najbardziej się rozwijałem i cały czas rozwijam. Efekty mojej dotychczasowej pracy w tym temacie można zobaczyć przede wszystkim w galeriach Publikacje, oraz szczegółowych Beauty Fashion Glamour czy Akt

W tym temacie posiadam największe doświadczenie, dlatego w razie zainteresowania zdjęciami tego typu - trafiliście Pańśtwo idealnie.

Dla projektantów mogę wykonać zarówno sesje packshotowe do katalogów, jak i lookbookowe, prezentujące kolekcje. Co jakiś czas organizuję sesje grupowe, gdzie dzięki zebraniu ubrań kilku projektantów koszt rozkłada się na więcej sylwetek i minimalizuje się. W sprawie szczegółów, czy każdego innego tematu zdjęć - proszę o kontakt.

Do każdej sesji dobieram zespół kreatywny złożony, zależnie od zlecenia, przykładowo z wizażystki, stylistki fryzur, stylistki ubrań i asystentów. Przy zleceniach staram się korzystać ze sprawdzonego już zespołu, bądź, w razie potrzeby, dobierać osoby jedynie na poziomie gwarantującym jak najlepszy dla Państwa efekt. Zdjęcia w profesjonalnym studiu, plenerze, bądź dowolnym wnętrzu.

Dodatkowo, dzięki współpracy z agencjami modelek jak i licznymi kontaktami z freelancerkami mogę zapewnić do każdej sesji profesjonalne modelki w pełni pasujące do danego tematu.