Wnękofoty
tło

Jeśli jesteś początkującym fotografem i chcesz poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności - zapraszam do siebie! Oferuję zarówno korepetycje indywidualne, jak i możliwość zorganizowania szkolenia/warsztatów grupowych.

Zapraszam do zapoznania się z przykładowymi postami na moim blogu, jak np: Rozmycie tła, krążki rozmycia, głębia ostrości – z czym się to je? Czy ogólnie całym działem Teoria

Cyklicznie organizuję sesje grupowe, na których kursanci mają okazję nauczyć się pracy w studiu fotograficznym, fotografując profesjonalne modelki pod moim okiem. Organizuję również szkolenia tematyczne na wyższym poziomie zaawansowania. Wszelkie informacje na temat najbliższych szkoleń można znaleźć na mojej stronie na facebooku, oraz w dedykowanej grupie na facebooku - zapraszam.

Zapraszam również na warsztaty indywidualne prowadzone zdalnie z katalogowania i postprodukcji zdjęć z wykorzystaniem pakietu Adobe Photoshop oraz Adobe Photoshop Lightroom. Pracując zdalnie na Państwa komputerze pokażę jak zorganizować katalog by łatwo opanować nawet dużą ilość zdjęć, a następnie jak wywołać RAW do pięknego zdjęcia, bądź jak wykonać profesjonalnie wyglądający retusz cery z wykorzystaniem techniki frequency separation jak i metod wypracowanych przeze mnie.

Ostateczną tematykę oczywiście dopasuję zależnie od tego, co Państwa najbardziej interesuje. Zapraszam do kontaktu!